Lloyds TSB oddzial w Polsce

Eh...jak ten czas szybko leci [*]

Temat: gdzie konto zalozyc?
Polecam Lloyds TSB. Minimum formalnosci i praktycznie dowod badz paszport wystarcza. W wiekszosci przypadkow od razu dostaje sie karte debetowa a czasem i overdraft na poczatek (ok 50 funtow) Lloyds TSB ma tez polska obsluge w wielu oddzialach i polsko infolinie.
Źródło: forum.glasgow24.pl/viewtopic.php?t=318Temat: Lloyds w Polsce???
Powstanie nowy oddział banku zagranicznego w Polsce Lloyds Bank przygotowuje dla Polaków mieszkających na Wyspach nową ofertę i otwiera dla nich telefoniczne centrum obsługi klienta. Lloyds Bank, jeden z największych brytyjskich banków, zbuduje w Polsce call centre, do obsługi emigrantów pracujących na Wyspach - wynika z informacji GP. Lloyd TSB oferuje już obsługę polskojęzyczną w niektórych oddziałach w Wielkiej Brytanii, gdzie pracuje już ponad milion Polaków, oraz formularze niezbędne do otwarcia rachunku i broszury w języku polskim. Bank wkrótce poszerzy swoją ofertę skierowaną do Polaków pracujących na Wyspach. Gazeta Prawna, 26.07.2007 r. Od ponad roku już to jest [ Dodano: Sro 26 Lis, 2008 15:44 ] Działa to tez w 2 stronę, jest mnowstwo oddziałów Polskich banków w Anglii [ Dodano: Sro 26 Lis,...
Źródło: polnews.co.uk/forum/viewtopic.php?t=8687


Temat: Brytyjskie banki walczą o Polskich klientów
Banki na Wyspach Brytyjskich już walczą o polskich klientów. Przygotowują dla nich bardzo często specjalne oferty i zatrudniają pracowników, którzy mówią po polsku. O boomie na usługi finansowe dla imigrantów napisał "Financial Times", największy dziennik finansowy w Europie. Gazeta informuje, że do gry o polskich klientów mieszkających i pracujących na Wyspach wchodzą najpotężniejsze banki detaliczne, takie jak HSBC - Images: HSBC.jpgnajwiększa instytucja finansowa na Starym Kontynencie i trzeci bank świata. Niedawno HSBC poszukiwał polskojęzycznej kadry do swoich brytyjskich oddziałów i centrów telefonicznych, a ostatnio zaoferował pakiet "Paszport", czyli konto osobiste, które można założyć ... przykładem banku z Wysp, który postanowił szukać nowych klientów wśród kilkusettysięcznej rzeszy Polaków. Przed wakacjami o podobnym kroku poinformował największy bank Irlandii - AIB (właściciel polskiego BZ WBK). AIB stworzył polski dział w centrum obsługi telefonicznej oraz zatrudnił polskich pracowników w kilkunastu filiach obsługujących klientów z Polski. Posiadacze kont osobistych nie muszą dodatkowo płacić za usługę przelewania pieniędzy na konta w innych krajach przez Internet. AIB liczy na podpisanie umów z 120-tysięczną rzeszą Polaków mieszkających w Irlandii. Niedawno na łamach polskich gazet można było przeczytać ogłoszenia największej instytucji finansowej w Szkocji - Bank of Scotland. Poszukiwał on pracowników do obsługi polskich klientów oraz tworzenia dla nich specjalnych produktów finansowych. Images: pppracaa.jpgPolskojęzycznych doradców klienta oraz obsługę w naszym języku w ponad trzydziestu oddziałach pozyskał już ... Według "Financial Times" plany stworzenia specjalnej oferty dla Polaków ma też inny ogromny bank detaliczny - Lloyds TSB. Banki na Wyspach postanowiły walczyć o niezamożnych imigrantów ze Wschodu, bo coraz trudniej ... Bankowcy na Wyspach z łakomstwem patrzą na przybyszów z Polski, bo wiedzą, że imigranci (zwłaszcza ci, którzy zdobędą dobrą pracę i na dłużej planują pozostać w Wielkiej Brytanii) to perspektywiczna grupa ... w Polsce - zazwyczaj darmowe.
Źródło: york.net.pl/forum/viewtopic.php?t=13


Powered by WordPress, © Eh...jak ten czas szybko leci [*]